&


همکاري کشور‌ها، موجب ثبات و آرامش منطقه است
  


 • همکاري کشور‌ها، موجب ثبات و آرامش منطقه است

  به گزارش تابناک به نقل از ايسنا، حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني روز جمعه در تماس تلفني «رجب طيب اردوغان» رئيس جمهور ترکيه با وي، با تبريک عيد سعيد قربان به دولت و مردم ترکيه، اظهار اميدواري کرد دو کشور همچنان که تاکنون براي مقابله با بيماري کرونا در کنار هم بوده اند، باهمکاري و تبادل تجربيات بتوانند تلاش‌هاي خوبي براي مهار اين بيماري داشته باشند.

  رئيس جمهور با اشاره به برخي مسائل و مشکلات در منطقه، اظهار اميدواري کرد باتلاش و همکاري همه کشور‌هاي منطقه شاهد ثبات و آرامش در سرتاسر منطقه باشيم.


  روحاني با بيان اينکه امروز آمريکا درحال اعمال تحريم‌هاي ظالمانه عليه ملت ايران است، تاکيد کرد: بايد در اين شرايط کشور‌هاي دوست و همسايه مانند ايران و ترکيه بيش از پيش مناسبات و همکاري‌هاي خود را توسعه دهند.


  «رجب طيب اردوغان» رئيس جمهور ترکيه نيز در اين گفتگو با تبريک عيد سعيد قربان ابراز اميدواري کرد اين عيد براي مردم دو کشور و همه مسلمانان جهان موجب خير و برکت باشد.


  رئيس جمهور ترکيه با تجليل از تلاش‌هاي موفقيت آميز دولت و ملت ايران در مقابله با بيماري کرونا، بر ضرورت توسعه همکاري‌ها و انتقال تجربيات در اين مسير تاکيد کرد.
  وي با اشاره به وم گسترش روابط و همکاري‌هاي تجاري و اقتصادي ايران و ترکيه و تسريع در انجام مبادلات تجاري با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي، اظهار اميدواري کرد تا جلسه شوراي عالي همکاري‌هاي راهبردي دو کشور در آينده نزديک برگزار شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

مهاجرت، اقامت و اخذ ويزا مطالب روانشناسي فروش خودرو Jacob فروشگاه گيوه کرد Eric Nathaniel Amber Yvette هولدينگ صادرات سنگ